Tartalomjegyzék

In Memoriam Paul Walker

Lerójuk tiszteletünket.
Eredmények/Videó

Megint egy remek versenyen vagyunk túl. Külön öröm, hogy ilyen sokan eljöttetek leróni a tiszteleteteket. Ami a fegyelmet, és a hangulatot illeti, az egész futam tökéletes volt.

Az időmérőn sikerült megszereznem az 5. helyet, amire külön büszke vagyok, tekintetbe véve az igen erős mezőnyt. Még CoolG barátomat is sikerült megelőznöm, amiben nagy szerepet játszott, hogy míg ő megint nem tudod készülni, addig én egyszer a tesztek alatt lefutottam a teljes távot, vagyis 30 kört.

Sokra ugyan nem mentem vele, mert az első váratlan eseményként a 3.-4. körben az utolsó két szektorban sárgazászló volt. Az OVÁSZ szabályok értelmében ilyenkor előzni tilos, illetve ha valaki 4 kerékkel elhagyja, a pályát annak az utolsó helyre kell visszajönnie. Sajnos én elhagytam a pályát. Bár nem a füvön vagy a homokágyba, hanem az aszfaltozott bukótérbe sodródtam ki, mégis kénytelen voltam a teljes mezőnyt elengedni magam mellett. Így a 14. helyre csúsztam vissza. Azért a 14.-re, mert a kicsúszásom pillanatában 13 autó volt a pályán és kettő a boxba. Nem futottam túl gyors köröket, ellenben elég stabilak voltak, így sikerült felkerülnöm a 9. helyre mielőtt a következős váratlan esemény bekövetkezett.

A 18. körben behívtam a safety cart, aminek a feladata az volt, hogy az addigra elég rendesen szétesett mezőnyt összeszedje. Egy safety car-t mindenki másképpen él meg. Az üldözőnek jól jön, míg a menekülőnek rosszul. Itt se volt más a helyzet, azonban a célját mégpedig, hogy összekapja a mezőnyt, azt elérte. Ha jól emlékszem a 20. körben tudod csak kimenni az ovásznak megfelelően. Az utolsó 10 körben hallani és a térképen látni is lehetett, hogy hatalmas csaták alakultak ki.

Az oldalon, több helyen már olvashattátok, de azért de is kiírom, hogy 2014-től kezdve minden online versenyünk pontozva lesz, vagyis ez a verseny is.

Az eredmények érvényesek, mindenkinek gratulálunk.