Forza 6 Rally Legends Championship

Tartalomjegyzék

Rally Legends Championship

Daytona Eredmények / SORSOLÁS

Vasárnap Daytonába látogattunk, ahol lefutottuk a bajnokság utolsó fordulóját. Dupla pontokért ment a verseny, mégis csak tízen jöttünk össze a rajtra. Igaz így nem volt gond a kommunikációval, a party-chat hibátlanul működött.

Erre a versenyre sem mondhatjuk, hogy unalmas lett volna, bár a viszonylag hosszú pálya jobban szétosztotta mezőnyt, mégis mindenki talált magának ellenfelet akivel küzdhetett a helyezésekért.

Komolyabb esemény egyik futamon sem történt, mindenki nagyon koncentrált, köszönhető ez talán a kétszeres szorzónak.

Azt hiszem mindnyájunk nevében mondhatom, hogy ismét egy nagyszerű bajnokságon vagyunk túl, jókat versenyeztünk hétről-hétre. Mindenkinek köszönjük a részvételt! Óvás nem érkezett, az eredmények érvényesek, gratulálunk!

Az összes futamon célba érő versenyző között kisorsoltunk 2 (kettő) darab WTCC 2015 - Zengő Motorsport Csapatpólót, amit Supermoto35 és az FRH ajánlott fel nyereményként.

Gratulálunk a nyerteseknek. A további részletek pár napon belül privát üzenetben érkeznek. Kérjük, figyeljétek itt az oldalon az üzeneteket.