FM3 - FM4 Lezárt Online Versenyek

Szép volt, jó volt, történelmet írtunk itthon, de semmi sem tart örökké.

Magyar Bajnokság eredményhírdetés

Június 4.-én a mugelloi futammal zártuk a 2011-es év Forza Motorsport Magyar Bajnokságát. Kicsit "nyögve nyelősen" indult a sorozat, de a végére megmaradt egy mag, akikre lehetett számítani. Úgy gondolom, hogy mindenki nevében mondhatom, voltak izgalmak és remek csaták és bár én személy szerint néha felgyújtottam volna a Golfomat, de a végére megbarátkoztam vele. Lássuk az eredményeket....

Mindenki megépítette a szívéhez közelálló gépet, amik nagyon jól sikerültek. Csak az elmondások alapján tudok véleményt írni. Crazynek nagyon tetszett a Renault. Nagyon jól vezethető autó és nagyon tetszett neki. Sanya beleszerelmesedett a Seatba! Nem tudom hibáztatni érte.
Jól ment vele kanyarban, egyenesben egyaránt. Corrupted a Hondát favorizálta. Én úgy láttam kanyarokban verhetetlen volt, de egyenesekben elfogyott. Tamás és én a Golfot részesítettük előnyben. Nyomaték az volt bőségesen, egyenesben nem is volt ellenfelünk!

Az elérhető 120 pontból (amit a 12 versenyen lehetett szerezni) Corrupted bezsebelt 99-et. Ezzel megszerezte a bajnokság arany érmét! Gratulálok az eredményhez! A tanulságot leszűrve: legközelebb csak 3 kerekű járgánnyal jöhet! :)
Nagyon jól ment Tamás és Sanya. Nagyokat csatáztak és szoros lett volna a vége, ha Sanya nem hagy ki 4 futamot. De az autósportban nincs "ha", így Tamás fölényesen (és teljesen megérdemelten) megszerezte az ezüst érmet 77 ponttal. Szép munka!
Sanyának a 4 futam hiányának köszönhetően 47 pont jött össze, így ő állhat fel a képzeletbeli dobogó harmadik fokára! Gratulálok!

Gratulálok Mindenkinek, aki részt vett ezen a bajnokságon! Úgy gondolom remek volt a hangulat és remélem, hogy a 2012-es évben is megrendezhetjük a Magyar Bajnokságot, akkor már a Forza 4-gyel.